Як зустрічати рік чорної водяної Змії: делікатеси, свічки та облягаючі сукні

Господиню 2013 року можна задобрити кролятиною, рибою і жаб’ячими лапками.

Згідно зі східним гороскопом у новому 2013 році пануватиме чорна водяна Змія.

І хоча повністю в свої права вона вступить тільки 10 лютого, за традицією українці будуть зустрічати її вже в новорічну ніч. Тоді ж можна спробувати задобрити Змію належними прикрасами в будинку, а також улюбленими "владною" твариною закусками і відповідним новорічним вбранням.

Важливо знати, що Змія не переносить суєту, біганину і зайвий шум. Тому постарайтеся заздалегідь покликати гостей і підготувати святковий стіл, щоб уникнути зайвої метушні.

Також на цей раз краще уникати великих святкових компаній, де багато незнайомих людей. Для зустрічі 2013 року ідеально буде зібрати невелике коло рідних і близьких друзів. У новорічну ніч дуже важливо розслабитися, відвести від себе похмурі думки і відкрити своє серце для нових приємних подій.

Як прикрасити будинок

Найкраще для зустрічі року чорної водяної Змії підходить затишна домашня обстановка. Особливим шиком буде, якщо недалеко від будинку є невелика річка або маленький ставок. У масштабах міста для цього може підійти і басейн, і навіть невеликий фонтанчик.

Космічним елементом Змії за східним гороскопом є Вогонь, тому камін в будинку або запалені свічки стануть гарною прикрасою святкової обстановки. Довгі витончені свічки у вишуканих свічниках тут стануть у пригоді — вибирайте кручені свічки, схожі формою на двох скручених змійок.

На новорічній ялинці для фігурки Змії повинно бути відведене найбільш помітне місце. Саму ялинку прикрасьте переливчастими кулями і сріблястою мішурою. Електричні гірлянди повинні змійкою спускатися по гілках від вершини ялинки до її підставки.

У самому будинку можна розставити свічки у формі фігурок Змії, скляні статуетки і розвісити скляні прикраси.

Святкове меню

На новорічному столі обов’язково повинні бути присутніми м’ясні страви, так як в природі не існує змій-вегетаріанців. Але і для салатів на столі теж знайдеться своє місце. Центральною стравою святкового столу може стати кролик або індичка — їх можна запікати в духовці, смажити на грилі або тушкувати на сковороді.

На столі обов’язково повинні бути присутніми рідкі й незвичайні страви. Делікатесні закуски потрібно прикрасити зеленню (щоб Змії було, де сховатися) і порізаними відварними яйцями. Водяна Змія дуже любить рибу, тож тут вибір нічим не обмежений. Якщо серед гостей є гурмани, то для них можна приготувати і жаб’ячі лапки.

Середину столу обов’язково слід прикрасити вазою, в якій буде стояти гілочка сосни — символ довголіття і благополуччя на Сході.

Під час застілля слід пам’ятати, що Змія обирає їжу в залежності від власного розміру, щоб при проковтуванні їжі не піддаватися стресу. Тому не варто переїдати під час свята.

У чому зустрічати 2013 рік

У святковому вбранні варто віддати перевагу сріблястим, темно-синім, зеленим кольорам та їх відтінкам. Добре надягти облягаючу сукню з блискучої тканини, яка буде нагадувати шкіру Змії. Новорічне вбрання можна доповнити легінсами або пов’язкою для волосся з імітацією зміїного візерунка. У якості взуття жінці краще взути класичні туфлі на високих підборах.

Чоловіки теж можуть дозволити собі одяг з малюнком зміїної шкіри. Якщо зважитися на такий екстравагантний костюм складно, то підійде сорочка або краватка зі зміїним візерунком. Мінімалісти можуть обмежитися лише маленькою брошкою у вигляді Змії, прикріпленою на одязі.

Одягати на себе шкіряні речі можна, але лише в тому випадку, якщо вони не зі зміїної шкіри. Прикраси повинні включати дорогоцінне і напівдорогоцінне каміння.


Источник: “http://t-pravda.net/society/events/147343-yak-zustrchati-rk-chorno-vodyano-zm-delkatesi-svchki-ta-oblyagayuch-sukn.html?lang=ru”

ТОП новости

ТОП новости

Вход