Нашу відповідь відчують всі, – Путін про збиття російського Іл-20 у Сирії

Нашу відповідь відчують всі, – Путін про збиття російського Іл-20 у Сирії Об этом сообщает box-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Російський президент Володимир Путін прокоментував збиття російського військового літака Іл-20 у Сирії. Путін назвав катастрофу авіасудна "ланцюжком трагічних випадковостей".

Про це Путін заявив на підсумковій прес-конференції з прем’єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном інформують російські ЗМІ.

Коли гинуть люди, особливо за таких трагічних обставин, це завжди біда, біда для нас усіх, для країни і для близьких наших загиблих товаришів. У зв’язку з цим я, звичайно, приношу співчуття близьким загиблих, – сказав російський президент.

Він також зазначив, що Росія забезпечить додаткову безпеку своїх військових у Сирії та додав: "Це відчують всі".

Нагадаємо, російське Міноборони повідомило, що над Середземним морем в 35 кілометрах від узбережжя Сирії зник військовий літак Іл-20 з військовослужбовцями на борту. Згодом видання CNN з посиланням на джерело в уряді США заявило, що авіасудно могли випадково збити сили протиповітряної оборони Сирії. У Міноборони Росії підтвердили, що Іл-20, який зник було збито силами ППО Сирії. Водночас російське військове керівництво переконує, що їхнє авіасудно підставили під удар літаки Ізраїлю.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Nashu_vidpovid_vidchuyut_vsi_Putin_pro_zbittya_rosiiskogo_l20_u_Sirii_272141.html”

ТОП новости

ТОП новости

Вход