Смертельні повені у Нігерії: в країні оголосили "національну катастрофу"

Смертельні повені у Нігерії: в країні оголосили "національну катастрофу" Об этом сообщает nashi-v.com со ссылкой на СМИ.

Уряд Нігерії оголосив про "національну катастрофу" через потужні повені, що забрали життя 100 осіб.

Про це повідомляє CNN з посиланням на уряд Нігерії.

За інформацією надзвичайної служби NEMA, після кількох тижнів потужних злив у центральних та південних штатах Нігерії тисячі людей були змушені залишити свої домівки.

П’ять надзвичайних оперативних центрів були створені для координації операцій з пошуку та порятунку та надання гуманітарної допомоги вимушено переміщеним в результаті повені особам, – заявив речник NEMA Санті Датті.

Служба також повідомила, що ситуація може погіршитись, оскільки рівень води продовжує підніматись в місті Локойя, столиці штату Когі, що розташований в районі злиття річок Нігер та Бенуе.

Президент Нігерії Мухаммаду Бухарі схвалив надання 8,2 мільйона доларів для допомоги постраждалим.

I have approved 3 billion Naira for the procurement of medical and relief materials to meet the needs of victims of the flooding. NEMA is also providing me with regular updates on the situation.

— Muhammadu Buhari (@MBuhari) 16 вересня 2018 р.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Smertelni_poveni_u_Nigerii_v_kraini_ogolosili_natsionalnu_katastrofu_272245.html”

ТОП новости

ТОП новости

Вход