Змінився порядок запису до лікарів Чернівецької міської дитячої поліклініки

Від 8 липня записуватися потрібно на сайті helsi.me
З 1 липня змінилися правила запису на прийом до лікаря у міській дитячій поліклініці. Раніше це можна було зробити на офіційному сайті поліклініки mdp.cv.ua, однак тепер він функціонує лише для надання інформації.
Як повідомляють на сторінці медзакладу у фейсбук, з апис до лікаря-педіатра (первинна мережа), з яким було укладено декларацію, можна на сайті helsi.me або безпосередньо звернувшись за мобільним телефоном лікаря чи його медичної сестри.
Покрокова інструкція запису на сайті helsi.me:


1. Оберіть з випадаючого списку м.Чернівці
2. Натисніть на вікно «Клініка» та з випадаючого списку оберіть КНП «Міська дитяча поліклініка»
3. Натисніть на вікно КНП «Міська дитяча поліклініка», із списку оберіть прізвище лікаря, з яким уклали декларацію.
4. Оберіть зручну дату та час і дотримуючись вимог, запишіть дитину.
У зв’язку з тим, що з 01.07.2019р. медична інформаційна система Хелсі через синхронізацію закладів міста на сайті helsi.pro тимчасово заблокована для закладів сімейної медицини, тому в липні 2019 р., запис до лікарів-спеціалістів нашої поліклініки здійснює довідкова КНП «Міська дитяча поліклініка» за наявності письмового направленням безпосередньо при зверненні або через телефони довідкової поліклініки 54-75-48 та 51-49-67.

Після синхронізації сімейні лікарі підприємств нашого міста зможуть самостійно записати дітей до спеціалістів вторинної ланки нашої поліклініки через систему Хелсі, сайт helsi.pro.


фильмы бесплатно

Джерело статті: “https://promin.cv.ua/2019/07/09/zminyvsia-poriadok-zapysu-do-likariv-chernivetskoi-miskoi-dytiachoi-polikliniky.html” Об этом сообщает dengi-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

ТОП новости

Вход